Balık etli Tanyeli’nin eski halinden eser yok! Tam 40 kilo birden verdi: Yolda gören tanıyamayacak! Tanyeli nasıl zayıfladı…

Tanyeli son zamanlarda aldığı ve verdiği kilolarla birlikte sık sık gündemde yerini alıyor. Bir dönemin en ünlü oryantali olan Tanyeli, Türkiye’ye geri döndü. Verdiği kilolar ile birlikte dikkat çeken ünlü oryantal geçtiğimiz yıllarda yurt dışına taşınmıştı. Tanyeli nasıl zayıfladı? Tanyeli şuan ne yapıyor? Tanyeli zayıfladı mı? Tanyeli kaç kilo verdi?

Toplamda 39 kilo veren oryantal Tanyeli aldığı kiloları vererek 60 kiloya kadar gerileme kaydetti.

Türkiye’ye kesin olarak döndüğünü belirten ünlü oryantal Tanyeli son haline dair paylaşımlar yaptı. Makyajlı hallerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak mavi lens taktığını belirten ünlü oryantal takipçilerine soru sordu. Yaptığı makyajın ve lensin yakışıp yakışmadığını takipçilerinden duymak isteyerek “Nasıl olmuş?” sorusunu iletti.

Oryantal Tanyeli tarafından yapılan paylaşım ve sorusu üzerine takipçilerinden cevap geldi. Takipçileri, Tanyeli’yi yorum yağmuruna tuttu. Yapılan yorumlar arasında en dikkat çekenleri ise, “Çok güzelsin”, “Doğal olmuşsun” ve “Sana her şey çok yakışıyor.” gibi yorumlar yer aldı.

Tanyeli’nin son hali…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir