Pınar Altuğ Bu Sefer de Kendisine “İslam Düşmanısın” Diyen Takipçisini İfşa Etti: “İnşallah Muhtaç Olmazsınız”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve toplumsal durumlar konusunda sessiz kalmayan oyuncu Pınar Altuğ’un en büyük savaşı, Instagram hesabında kendisi hakkında yıllardır olumsuz yorum yapmayı kesmeyen takipçileri. Dönem dönem maruz kaldığı olumsuz davranışlar artan Altuğ, bu sefer de kendisine ‘İslam düşmanısın’ diyen takipçisini hikayeler kısmında paylaşarak cevabını verdi. Gelin birlikte bakalım…

Uzun yıllar boyunca hayatımıza Çocuklar Duymasın dizisinin “Meltem”i olarak dahil olan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, son yıllarda sosyal medyanın en dikkatini çeken isimleri arasında.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ve 1.6 milyon takipçisi olan Altuğ, takipçilerinden hem olumlu hem de olumsuz binlerce yorum alıyor.

Eşi Yağmur Atacan ve kendisi hakkında yapılan eleştiriler yıllardır devam etse de, ünlü oyuncu taciz boyutuna varmadığı takdirde bu konu hakkında yanıt vermiyor. .

Deprem gündeminin başından sonuna kadar eşi Yağmur Atacan ile afetzedelere destek olabilmek için elinden geleni yapan Pınar Altuğ, geçtiğimiz hafta Hatay’ı ziyaret etmişti.

Deprem bölgesinden yaptığı paylaşımlarda; yardım kampanyalarını ve ihtiyaç listelerini duyuran Pınar Altuğ, bir takipçisinden gelen “İslam düşmanısınız” başlıklı mesaj karşısında şaşkına döndü.

Mesajda “İslam düşmanısınız hepiniz. Allah düşmanı seni… Yüzünde meymenet kalmamış başörtüden rahatsız oluyorsun bir de. Şimdi takma ama o mezarın içine girince görürüz bakalım, demokrasi mi kurtaracak seni yoksa şeriat mi?” ifadeleri yer alıyordu.

” yetiştirdiğiniz çocuklarınız bile gece clublerinde, tatillerde gezecek mezarlarınıza gelse de çiçek getirecek, dua etmeyi bilmeyecek. Onca malınız mülkünüz var ama bir La ilahe illallah bile nasip olmuyor sizlere.”

‘İslam düşmanısınız hepiniz. Allah düşmanı seni… Yüzünde meymenet kalmamış başörtüden rahatsız oluyorsun bir de. Şimdi takma ama o mezarın içine girince görürüz bakalım, demokrasi mi kurtaracak seni yoksa şeriat mi? Şimdi yaşayın bu dünyanın zevklerini. Rabbim firavuna 400 sen baş ağrısı vermemiş, beni anmasın affederim diye. Siz de biz özgürüz sanıyorsunuz ama arkanızdan tek bir dua edecek olmayacak. O yetiştirdiğiniz çocuklarınız bile gece clublerinde, tatillerde gezecek mezarlarınıza gelse de çiçek getirecek, dua etmeyi bilmeyecek. Onca malınız mülkünüz var ama bir La ilahe illallah bile nasip olmuyor sizlere. Bir de kendinizi ünlü sanıyorsunuz. Evet cehennemde en öne geçmek için mücadele veriyorsunuz vallahi.’ 

Pınar Altuğ karşılaştığı mesajın ardından yaşadığı büyük şaşkınlığı Instagram hikayeler bölümünde yayınlayarak, “Bu kadar büyük bir afet yaşamışken hala kin kusabilecek, dil uzatabilecek kadar karanlık bir kalp! Söyleyecek kelime bulamıyorum, inşallah bir gün muhtaç olmazsınız.” dedi.

Pınar Altuğ, sosyal medya hesabı üzerinden yardım paylaşımları yapmaya devam ediyor. Aynı şekilde kendisine destek olan ünlü arkadaşlarının da paylaşımlarını alıntılamaya devam ediyor.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*