Nihat Doğan, Dilan ve Engin Polat Çifti ile İlgili Ağızları Açık Bırakacak Türden İtiraflarda Bulundu!

Nihat Doğan, zaman zaman yaptığı açıklamalarla yıllardır bizi şaşırtıyor biliyorsunuz ki. Bugün 2. Sayfa programının konuğu olan Nihat Doğan, Dilan ve Engin Polat hakkında hiç duymadığımız itiraf ve açıklamalarda bulundu. Doğan’ın bu açıklamaları çarşı pazarı karıştıracak nitelikleydi. Bakın Nihat Doğan, Polat çifti hakkında neler dedi?

İşte detaylar ?

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, zaman zaman yaptığı açıklamalarla, girdiği tartışmalarla ve yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki.

Bugün 2. Sayfa programının konuğu olan Nihat Doğan, kısa bir süre önce tutuklanan Polat çifti hakkında akıllara durgunluk verecek açıklamalarda bulundu.

Nihat Doğan, bir fenomenin hesaplarının çalındığını ve bunun sorumlusu olarak Dilan Polat’tan şüphelendiği için o fenomenin Dilan Polat’ın arabasını kurşunlatmak istediğini açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

‘Dilan’lar izliyorsa suç duyurusunda bulursunlar. Bende şahidim. Kadın benim konuşmamla ikna oldu. Kardeş dedim bunların ipiyle kuyuya inilmez dedim haberin olsun. Bir tanesi de bana söyledi. Bir tane güzellik merkezi var onu nasıl vurdurabiliriz dedi. Hayırdır lan dedim. Ben sanatçıyım sen nasıl konuşuyorsun benle kalk git burdan dedim’

Bunun üzerine bir olaya daha çok şaşırdığını söyleyen Nihat Doğan, şu ifadeleri kullandı:

‘Sonra da bir baktım iki üç gün sonra bunlar canciğer kuzu sarması olmuşlar Dilan’la. Ya bunlar böyle hainler, yılanlar. Yılan bile bunlardan daha temizdir. Dilan’ı bu konuda uyardım. Ortak bir arkadaşımız var onu aradım ve ona söyledim. Benim Dilan’la bir muhabbetim yok ama dedim böyle böyle bir konu var kendisine ilet. Dilan da sonra beni aradı böyle bir konu var mı dedi? Ben de var dedim’

Nihat Doğan, “Bu operasyonların tam manasıyla inandırıcılığı olması açısından gerekli kim varsa hepsinin sonunun Dilan’la aynı olması gerektiğine inanıyorum” diyerek şu ifadeleri kullandı:

‘Ben dükkana makine alırken Allah var bak şimdi asla yalan konuşmam ben hayatımda Dilan’ı bir kere iki kere açılışta gördüm bir de bizim programımıza konuk gelmişti o zaman. Bir makine istedim kızdan, Nihatcım dedi ben satışlara falan hiçbir şeye bakmıyorum dedi. Hatta dedim ki bu makinaları sen üretiyormuşsun sen satıyormuşsun bize biraz indirim yap. Hatta Engin indirim bile yapmamıştı o zaman yani. Aman yapamayız bilmem ne sonra ben Dilan’ı aradım. Ya Dilan dedim senin kocan ne biçim bir koca dedim. Hiç mi senin hatırın yok dedim yani bize bu ürünleri verirken üç beş lira indirim yapsın. Ya Nihatcım dedi vallahi billahi dedi ben bu hesap işlerine karışmıyorum gerçekten bu hesap işlerine karışmıyorum dedi. Yani ben anlamıyorum ben sadece reklam çekiyorum bilmem ne çekiyorum. Tamam kardeşim dedim neyse parası. Ondan sonra ben insan insana her zaman lazım dedim yani, bir günde de sizin bir işiniz bize düşer biz sizin işinizi yapmayız dedim yani o zaman da’

Nihat Doğan, bu açıklamasının ardından ihbar niteliği taşıyan şu ifadeleri kullandı.

‘Allah var ben şuna inanıyorum nasıl piramitin bir şeması var ya. Bu iş o büyük bir organizasyon. Böyle Dilan gibi konuşmayı bilmeyen ondan sonra hani tam eğitimini de bilemiyorum ama hani hadsizlik de yapmak istemem neticede bir hanımefendi bir kadın yani veya bir Engin gibi entellektüel bilgi birikimi olmayan bir çocuğun yapacağı bir organizasyon, tek başına yapacağı bir iş değil. Bu daha büyük, piramitin başında Engin var. Çünkü parayla Engin ilgileniyordu ben şahidim Kur’an‘da getirin basarım kardeşim ben yalan konuşmam’

Nihat Doğan’ın bu itirafları davanın ve olayların tüm seyrini değiştirecek nitelikte gibi gözüküyor. Eğer Doğan, bu iddialarını kanıtlarsa deyim yerindeyse çarşı pazar karışacak.

Siz Nihat Doğan’ın bu itirafları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x