“OPET’ten Sektörde Bir İlk Daha!”

OPET’in yeni nesil yakıt ikmal ve ödeme sistemi ‘Otobilim mobil uygulaması’, hızlı ve cihazsız yakıt alım kolaylığı sağlıyor. Filo yöneticilerine yakıt süreçlerini 7/24 ve merkezi bir şekilde yönetme imkanı sunan ‘Otobilim’, araç sayısı sınırı olmaksızın, hızlı bir şekilde sisteme tanımlama yapılarak ödeme yapılabilmesi ile de sektörde ilk ve tek.

 

Akaryakıt dağıtım sektörünün öncü, yenilikçi ve teknolojik markası OPET, yine bir ilke imza atıyor. OPET, ticari müşterilere yönelik yeni hizmeti ‘Otobilim mobil uygulaması’yla, dijital dünyanın imkanlarını müşterilerine sunuyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerin, araç yakıt alımlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Otobilim uygulaması sayesinde; standart prosedürlerde vakit alan anlaşma ve ilk yakıt alım süreçleri dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor. Otobilim ile mobil uygulama üzerinden hesap açılarak herhangi bir cihaz montaj sürecine girmeden akıllı telefon üzerinden yakıt alımı sağlanıyor. Ayrıca, ayda 2 kere faturalama yapılarak kullanıcıların araç giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma ve takip etme olanağı sunuluyor. Birden fazla kredi kartı ekleme ve tercih edilen kredi kartını önceliklendirme opsiyonu da yer alan Otobilim ile limit tanımlaması da yapılabiliyor

Otobilim ile uçtan uca süreç kontrolü ve detaylı raporlama

Kullanıcıların uygulama üzerinden kolaylıkla kullanabildiği Otomobilim, filolara ve ticari müşterilere verimlilik ve zamandan tasarruf sağlıyor. Filo yöneticileri, operasyonel süreçlerdeki tüm işlemleri kontrol edebilme imkanına kavuşuyor; yakıt dolum, fatura detaylarını görüntüleme, hızlı ve sistemli rapor alma ve dönemsel faturalama gibi süreçler Otobilim üzerinden yönetilebiliyor. 

Teknolojiye yatırıma devam

OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin “Akaryakıt dağıtım sektörünün en sevilen markası olarak, müşteri deneyimini mükemmelleştirmeye, ihtiyaçları gideren ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanıyoruz. Değişen müşteri talepleri ve yeni teknolojiler, yenilikleri keşfetmemiz için fırsatlar yaratıyor. Teknolojinin bize sunduğu tüm yenilikleri takip ediyor, ürünlerimize adapte ediyoruz. Teknoloji geliştikçe bizim de bu alana yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

Android ve Apple store üzerinden kolaylıkla indirilebilen Otobilim Mobil Uygulaması; 

  • Uygulamada kullanıcı tanımlama, 
  • Şirket oluşturma,
  • DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ihtiyacı olmadan kredi kartı yöntemi belirleme,
  • Araç tanımlama, 
  • Limit tanımlama, 
  • Fatura detayı görüntüleme, rapor alma gibi süreçlerin takibinin yanı sıra araçtan inmeden ödeme kolaylığı sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x