Son Zamanların Gözde Çifti Taylor Swift ve Travis Kelce’in İlişkilerini Yakın Mercek Altına Alıyoruz!

Son zamanların gözde çiftlerinden olan Taylor Swift ve Travis Kelce ilişkisinin detayları oldukça merak ediliyor. Özellikle Kelce Taylor’a asla ulaşamamış olmasından yakındığı bir röportaj verdikten sonra her şey yerine oturdu. Gelin merakınızı giderelim…

Kaynak: https://people.com/taylor-swift-and-t…

Yılın kişisi seçilen Taylor Swift son zamanlarda yeni sevgilisi ile aşkını yaşıyor.

Yıllardır kameralara sevgilileri ile el ele yakalanmamak için büyük bir savaş veren Swift, deli divane aşık olmuş olacak ki artık ilişkisini dünyadan saklama gereği duymuyor. Peki ilişkileri nasıl başladı? Nasıl tanıştılar? Gelin bakalım… ?

Her şey 8 Temmuz’da Travis Kelce’in Taylor Swift’in Eras Turu’na katılması ile başladı.

Temmuz ayında, Kelce Kansas City Chiefs için futbol oynadığı Arrowhead Stadyumu’nda  gerçekleşen konsere katıldı. Futbol yıldızı, özel locasından gösteriyi izlerken aynı zamanda Taylor’Un hayranlarıyla sohbet etti ve onlarla dostluk bilezikleri takarak eğlendi.

Travis bundan birkaç hafta sonra bir röportajında o gece Taylor’a numarasını vermeye çalıştığını itiraf etti.

Swift’in Eras Tur konserine katıldıktan birkaç hafta sonra Kelce, aslında Swift ile gösteriden sonra tanışmayı denediğini ancak başarısız olduğunu açıkladı. ’44 şarkı söylediği için konserden sonra benimle konuşmadı ve hayal kırıklığına uğradım. Eğer Taylor Swift konserlerine aşinaysanız, orada dostluk bilezikleri vardır ve ben orada bulunduğum için bir sürüsünü aldım. Sırf ona ulaşabileyim diye. Ama olmadı.’

Eylül ayına geldiğimizde Taylor’un konser verdiği stadyuma bu kez Kelce çıkacaktı ve onu davet etmek istedi.

Kelce, The Pat McAfee Show’daki bir röportaj sırasında Taylor’u futbol maçını izlemeye davet ederek ‘topu onun sahasına attığını’ söyledi.

‘Arrowhead’de sahneyi nasıl salladığını gördüm. Belki de benim de Arrowhead’deki sahneyi sallamama gelip hangisinin biraz daha coşkulu olduğunu görmelisin.’

Taylor da bunu memnuniyetle kabul etmişti.

Oyun boyunca sevgilisine tezahüratlar yaptı ve eğlendi. Böylece yaklaşık iki aydır acaba sevgililer mi diye ortalıkta dönüp duran dedikodular iyice alevlendi.

Sonra Taylor Kelce’in bir maçına daha katıldı…

Bu süreçte onlara yakın kaynaklar sadece birbirlerini tanımaya çalıştıklarını söylüyordu. Swift’in bu ani ziyareti, hem müzik hem de spor dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Onun bu hareketi, hayranları arasında olumlu bir etki yarattı.

Ve bir maça daha…

Eras Tour film galasına katıldıktan bir gün sonra Los Angeles’tan Kansas City’ye uçan Swift, Arrowhead Stadyumu’nda Kelce’nin oyununu izlemek için oradaydı. Ünlü şarkıcı, Brittany Mahomes ve Kelce’nin her iki ebeveyniyle de sosyalleşirken görüldü.

14 Ekim’deki SNL programında, Swift ve Kelce şova sürpriz birer katılım gerçekleştirdi.

Swift, müzikal konuk Ice Spice’ı tanıtırken, Kelce ise NFL ve Taylor Swift takıntısı üzerine oldukça komik bir skeçte yer aldı. Show’un ardından, ikili el ele tutuşarak partiye katıldılar. Böylece sevgili oldukları onaylanmış oldu.

Son olarak da Taylor’un sevgilisini öptüğü fotoğraf gündem oldu.

23 Ekim’de Swift ve Kelce’nin, Missouri’deki Arjantin et restoranı Piropos’ta romantik bir akşam yemeği yedikleri görüldü. Akşam yemeğinin ardından, el ele dışarı çıkarken görüldüler ve Kelce’nin arabasının kapısını Swift için açtığı görüldü.

Yakın çevreleri ilişkilerinin oldukça ciddi olduğunu söylüyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu ilişki evliliğe gider mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x